м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Космецевтика DMK

Краса, молодість і здоров’я – три основні чинники нашого гарного самопочуття і настрою. Вони пов’язані між собою, і безпосередньо впливають одне на одного. Минає молодість, а, значить, зникає і краса. Чому зникає краса? Тому що сили організму вже настільки виснажені, що не можуть працювати на повну потужність. У цьому випадку йдеться про погіршення захисних функцій організму і дефіцити корисних мікро- і макроелементів, хронічні захворювання. І тільки в тому випадку, якщо людина замислюється над своїм здоров’ям і   підтримує його, то можливим буде збереження і молодості, і краси.

Коли виникають вікові проблеми зі шкірою, спостерігається пігментація, заважає жити акне, що зазвичай роблять жінки? Намагаються ретельно все замаскувати косметикою. Деякі, за порадами подруг, обирають спеціальні креми або гелі для вмивання з мас-маркету. Але такий підхід веде лише до погіршення ситуації. Важливо пам’ятати, якщо ви помічаєте перші зміни стану  вашої шкіри, то найкращим рішенням стане відвідування косметолога, правильний підбір процедур і домашнього догляду. У догляді за проблемною і віковою шкірою добре себе зарекомендувала космецевтика. Це відносно новий напрямок, котрий має на увазі використання в догляді за шкірою препаратів, що включають в себе і натуральні, і фармакологічні складові.

Останнім часом набула широкої популярності космецевтика DMK. Бренд DMK International був заснований в Лос-Анджелесі доктором біохімії та фармакології Данні Монтеґю-Кінґом. Сьогодні космецевтика DMK є одним з найвідоміших брендів, котрий обирають у своїй роботі професійні косметологи і дерматологи. У чому секрет? У деяких особливостях:

  • в основі космецевтики даного бренду рослинні інгредієнти, ферменти і амінокислоти;
  • метою космецевтичних препаратів не є знищення наслідків. Метою є знищення причини: врегулювання обмінних процесів, нормалізація роботи сальних залоз, стимуляція вироблення колагену.

Найчастіше космецевтика DMK використовується при лікуванні таких захворювань:

Акне
Рубці і постакне
Купероз
Розацеа
Пігментація
Вікові зміни

Концепція бренду DMK

Оскільки космецевтика розроблена лікарем біохімії, то при створенні кожного продукту враховуються біохімічні процеси в шкірі людини. Тобто, продукти спрямовані на те, щоб впливати на причину і усувати наслідки. Космецевтика DMK має такий алгоритм дії:
Знищення патологічного процесу.
Ферменти препаратів впливають на омертвілі клітини шкіри, перетворюючи їх в слабку кислоту. Кислотні та лужні пілінги прибирають шар відмерлих клітин, запускаючи якісно нові обмінні процеси
Відновлюємо кислотну мантію шкіри
Після того, як патологічні процеси знищені, настає час подбати про створення нормальної кислотної мантії шкіри. Космецевтика ДМК, що має в своїй основі спеціально розроблені формули, за допомогою натуральних компонентів нормалізує обмінні процеси вашої шкіри.
Закріплюємо результат
Отже, обмінні процеси налагоджені. Залишається підтримувати правильний баланс і красу шкіри. Як? За допомогою суперантиоксидантів, вітамінів, активних інгредієнтів. Усе це є в космецевтиці DMK.
Продовжуємо результат
Дбаємо про шкіру за допомогою домашнього догляду і насолоджуємося молодістю, красою і здоров'ям.

Які переваги має космецевтика DMK?

Склад
Кожен продукт має унікальний склад, в основі якого рослинні компоненти і натуральний консервант BotaniCherm. Креми мають безмасляну силіконову основу.
Помітний результат
Завдяки тому, що в складі продуктів міститься високий відсоток пігменту, після використання кремів шкіра вирівнюється і сяє. Також зменшується глибина зморшок, заломів і неприємних складок на вашій шкірі обличчя
Бореться з недоліками
Якщо вам набридло приховувати вугровий висип, капілярну сітку і неоднорідний тон своєї шкіри, то завдяки космецевтичному догляду від DMK ви зможете розпрощатися з цими неприємностями
Лінійка декоративної косметики
Дерматологи і косметологи не рекомендують використовувати тональні креми і пудри, якщо у вас акне, розацеа або купероз. Космецевтика DMK має лінійку декоративної косметики (тональні креми, основи під макіяж, розсипчасті пудри, коректори, помади і палітри тіней), яка дозволить робити макіяж. Використання космецевтики не погіршити вашу ситуацію
З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок