м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

УЗД – важлива маніпуляція, яка багато в чому полегшує спостереження перебігу вагітності і розвитку плода. Під час вагітності необхідно обов’язково проходити УЗД на таких термінах:

  • до 11-14 тижнів;
  • на 20-24 тижні;
  • на 32-34 тижні.

На терміні 11-14 тижнів УЗД проводиться вперше і робиться це для того, щоб:

  • визначити наявність ембріона в утробі як такого, а також його розташування;
  • виключити позаматкову вагітність;
  • порахувати кількість ембріонів;
  • визначити відсутність вад розвитку і виключити синдром Дауна.

На терміні 20-24 тижні УЗД допомагає виключити наявність різних патологій розвитку дитини, визначити її стать і темп розвитку. В основному на даному етапі розвитку плода особлива увага приділяється моніторингу кровеносної системи. Що стосується матері, то на цьому терміні лікар оцінює стан шийки матки, кількість навколоплідних вод і т.п.

Третє планове УЗД вагітності дозволяє лікарю оцінити передлежання плоду, наявність або відсутність обвиття пуповиною, виключити пізні пороки розвитку і кровопостачання судин малюка і пуповини.

Варто зазначити, що УЗД під час вагітності – це абсолютно безпечна процедура, яка не шкодить дитині. Своєчасні обстеження дозволяють отримати повну інформацію про розвиток плоду, а також виключити або підтвердити наявність будь-яких патологій. У клініці «Еледія» для вас працюють компетентні лікарі, які мають великий досвід роботи в ультразвуковій діагностиці вагітності. Дізнавайтеся деталі в реєстратурі клініки «Еледія» і записуйтеся на процедуру! Вагітність – дуже важливий етап в житті кожної жінки. І він проходить набагато легше, якщо майбутня мама спокійна за свого малюка.

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок