м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Ми живемо в прогресивному світі, коли техніка і різного роду апарати дозволяють не тільки спрощувати повсякденні завдання, але і стежити за шкірою свого обличчя і тіла. Косметологія з кожним днем ​​розвивається все краще і краще, даруючи жінкам можливість якомога довше зберігати свою молодість. І якщо ви вже випробували на собі різні доглядові процедури, препарати і косметичні засоби, але до ін’єкційних і лазерних процедур не готові, то можете відкрити для себе апаратну косметологію.

Під апаратною косметологією маються на увазі процедури, які виконуються за допомогою спеціальних апаратів. У клініці «Еледія» в Сумах у вас є можливість:

  • зробити апаратну чистку обличчя, яка за своєю суттю є менш травматичною, ніж механічна;
  • познайомитися з термотерапією, яка володіє антицелюлітними властивостями;
  • зробити електростатичний масаж, який допомагає зняти набряклість, розслабити м’язи і привести в тонус ваше тіло.

Найбільш видимий ефект апаратна косметологія дає в тому випадку, якщо використовувати якісну косметику в регулярному домашньому догляді, не нехтувати здоровим способом життя і регулярно відвідувати косметолога.

У клініці «Еледія» в Сумах у вас є можливість отримати кваліфіковану консультацію досвідченого косметолога, придбати всі необхідні засоби для домашнього догляду, а також підібрати ефективні процедури апаратної косметології. Будьте красивими і здоровими завжди! Адже ви цього варті!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок