м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Щодня наша шкіра піддається впливу пилу, поганої екології, неякісної води та стресів. Все це неодмінно відбивається на її здоров’ї та красі. Також користування певною косметикою забиває пори, обтяжує шкіру. Для її якісного очищення, простого вмивання недостатньо, оскільки в нашій шкірі глибоко ховаються частинки бруду, а також секрети сальних залоз. Це призводить до того, що обличчя набуває сірого кольору, з’являються різні висипання. Справитися з усіма цими проблемами зможе тільки професійна чистка обличчя в Сумах. Ми рекомендуємо проводити її регулярно для того, щоб забути про проблеми зі шкірою.

За допомогою різних типів апаратної чистки обличчя, косметологи медичного центру «Еледія», допоможуть Вам позбутися вугрів, жировиків, міліумів та інших недоліків. Шкіра набуде природного сяючого вигляду та стане помітно рівнішою. У цій статті ми розповімо про можливості апаратної чистки обличчя в Сумах.

Види апаратної чистки обличчя

Існує кілька видів апаратної чистки обличчя. Кожен з них спрямований на певні проблеми зі шкірою і максимально ефективно впливає саме на них.

 1. Вакуумна чистка обличчя
  Є однією з найбільш простих видів чистки. Перед початком процедури розкриваються пори спеціальним гелем. Далі використовується вакуумний апарат, який витягує забруднення з розкритих пор. У деяких випадках для досягнення максимального результату, додатково використовується механічна чистка. Сама процедура є відносно безболісною і атравматичною.
 2. Ультразвукова чистка обличчя
  Для її проведення використовується ультразвуковий апарат. Він не пошкоджує верхні шари шкіри і, крім очищення, сприяє ще й омолодженню шкіри. Великий плюс даного типу чистки – вона не залишає на шкірі слідів і час її проведення всього 15-30 хвилин. Процедура є свого роду пілінгом.
 3. Лазерна чистка обличчя.
  Лазерний промінь впливає на ороговілі шари шкіри, в результаті чого она оновлюється. Даний вид чистки обличчя сприяє розгладженню дрібних мімічних зморшок. Шкірний покрив при лазерному очищенні не порушується. Лазерна чистка обличчя вимагає підготовчого періоду. За 2 тижні до процедури заборонено засмагати та здійснювати хімічні маніпуляції зі шкірою.
 4. Дезінкрустація для обличчя
  Даний вид чистки дещо схожий з принципом дії електрофорезу. На жир в нашій шкірі відбувається вплив струмом певної частоти, після чого він обмилюється та виводиться назовні. Тривалість сеансу в середньому 15 хвилин. Проведення процедури рекомендується не частіше 1 разу на 2 тижні.
 5. Брашинг для обличчя
  При цьому типі чистки проводиться використання спеціальних щіточок, які обертаються. Мета даного виду процедури: очистити пори, стимулювати кровообіг, видалити ороговілі шари шкіри. Брашинг дозволяє увібрати шкірі корисні речовини, які наносяться перед процедурою (за бажанням клієнта). Для досягнення максимального ефекту, використовуються маски для обличчя в поєднанні з цим видом чистки.

Після будь-якого з типів апаратної чистки в Сумах, лікар-косметолог нашої клініки «Еледія» дасть Вам рекомендації щодо подальшого догляду, харчування та про те, як зберегти чистоту шкіри максимально тривалий час. У нашому медичному центрі кожна процедура проводиться якісно та правильно, а це означає, що вже за кілька днів, Ваша шкіра засяє здоров’ям і красою!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок