м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

Наша шкіра – це відображення здоров’я, краси, молодості, в деякому роді статусу. Саме з огляну на стан нашої шкіри і формується думка стосовно доглянутості жінки. Тому кожна з нас хоче завжди виглядати на декілька років молодше. Але, на жаль, з часом традиційні методи догляду за шкірою вже не дають такого ефекту, як раніше. Масок і масажів стає мало, пілінги теж не дають ефекту «Вау», тому на допомогу приходить ін’єкційна косметологія.

Кожен має свої упередження щодо ін’єкцій краси. Хтось уже давно і регулярно користується в косметологічному догляді ін’єкціями, хтось боїться, а хтось ретельно вивчає всі «за» і «проти». У клініці «Еледія» в Сумах для вас працюють справжні професіонали, які проконсультують вас, дадуть відповіді на всі питання стосовно препаратів, запропонують зробити процедури, які будуть ефективні індивідуально в вашому випадку.

Які процедури ін’єкційної косметології можна зробити в «Еледії»?

У клініці «Еледія» для вас доступні такі процедури:

  • біоревіталізація;
  • плазмоліфтінг;
  • контурна пластика за допомогою ін’єкцій (збільшення губ, корекція підборіддя і вилиць і т.п.);
  • мезотерапія;
  • ін’єкції ботокса;
  • лікування гіпергідрозу.

Процедури проводяться тільки після попередньої консультації з лікарем, який:

  • проводить детальну бесіду, уточнюючи, якого ефекту ви хочете домогтися;
  • детально розпитує про всі протипоказання, цікавиться про наявність хронічних захворювань, робить висновки, стосовно того, можна вам проводити обрану процедуру чи ні;
  • підбирає препарат, який забезпечить найкращий ефект саме у вашому випадку.

Чому варто обрати клініку «Еледія»?

Ін’єкційна косметологія – це серйозно. І проводити процедури повинні тільки висококваліфіковані лікарі. Не можна довіряти дилетантам, адже ваша впевненість в кінцевому результаті буде підірвана. Та й результат може виявитися не таким, як ви очікували.

Звертаючись до медичного центру «Еледія» ви отримуєте гарантію того, що до обраної вами процедури лікар поставиться з усією відповідальністю, а ви отримаєте той результат, якого прагнули.

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок