м. Суми, вул. Данила Галицького, 39
Час роботи
Пн - Пт: 8:00 - 19:00
Сб: 9:00 - 15:00

У житті кожної жінки настає момент, коли простими косметологічними доглядовими процедурами вже не можна запобігти появі зморшок, втраченому тонусу, перебороти тьмяний колір обличчя. Грамотний косметолог може порадити зробити плазмоліфтінг. У Сумах у вас є можливість здійснити цю процедуру в клініці «Еледія».

Плазмоліфтінг запускає біологічні механізми відновлення клітин, зупиняє процеси старіння, живить дерму необхідними мікроелементами, які дозволяють шкірі природно оновлюватися без використання додаткових препаратів.

Принцип процедури плазмоліфтінгу простий:

  1. У пацієнта, який збирається зробити процедуру, беруть кров, відділяють від неї плазму, насичують тромбоцитами і вводять цей коктейль в шкіру. Справа в тому, що тромбоцити насичені необхідними молекулами-регуляторами, дія яких дозволяє відновити шкірні покриви і активність регенеративних процесів у них.
  2. Після того, як процедура плазмоліфтінгу буде проведена, у пацієнта в шкірі починається вироблення колагену і еластину. Відновлюються біологічні процеси, активізуються клітини сполучної тканини, вдається домогтися довгоочікуваного видимого ефекту омолодження. Зморшки розгладжуються, рубці після постакне освітлюються і повністю пропадають з часом.
  3. Плазмоліфтінг забезпечує тривалий ефект омолодження, який за своєю суттю є абсолютно природним і навіть корисним.

Як проводиться процедура плазмоліфтінгу?

Пацієнт приходить в обумовлений час до лікаря, де в стерильних умовах проводиться забір венозної крові. Після цього кров обробляється і з неї виходить тромбоцитарний концентрат. Отриманий коктейль вводять в шкіру. Усе це триває не більше ніж 30 хвилин. Для того щоб отримати видимий ефект від процедури бажано провести 3 сеанси плазмоліфтінгу. Їх рекомендують виконувати з регулярністю раз на місяць.

Як підготуватися до процедури плазмоліфтінг?

Перед сеансом до косметолога (за 3 дні) необхідно утриматися від вживання:

  • алкоголю;
  • жирної і смаженої їжі;
  • деяких медичних препаратів (необхідно попередити лікаря про те, що ви проходили курс лікування).

Важливо пам’ятати, що на момент процедури ви повинні бути повністю здорові, адже до протипоказань відносять:

  • вірусні гепатити;
  • інфекційні захворювання (в тому числі грип і ГРВІ);
  • імунодепресивні стани.

Плазмоліфтінг – це відмінна можливість спробувати ін’єкційну косметологію і оцінити всі її переваги! Телефонуйте в клініку «Еледія», щоб записатися на плазмоліфтінг і дізнатися більше подробиць про процедуру.

Ваша шкіра може бути краще, ніж ви думаєте!

З'явилися питання?
Залиште свій номер телефону, і ми передзвонимо Вам протягом 5 хвилин!
Замовити дзвінокЗамовити дзвінок